O nás

 

Naše chovatelská stanice vznikla v roce 2013 díky naší fenečce Hadí Gold Z Vlčích luk(Bella), kterou jsme si přivezli 10.12.2009 z chovatelské stanice Z Vlčích luk. Bella je jedinečná fenka. Ale než dospěla, byla pořádný dáreček a dala nám všem zabrat, mě samozdřejmě nejvíc. Dnes na to s úsměvem vzpomínám a někdy bych ty chvíle i ráda vrátila, ale nebudu muset, protože Bella čeká štěňátka a z vrhu si budeme nechávat další naši holčičku,bude to ALICE (ELIS). Takže se ani nenadějeme a z roztomilého štěňátka bude opět pořádná rošťanda, jestli zdědí vlohy na lumpárny po mamince.

S Bellou nebyl ani jediný den nudný. S jejím příchodem k nám se všechno změnilo,především náš životní styl a naše cíle. Všechen volný čas, kterého v dnešní uspěchané době příliš nezbývá, trávíme s ní, ať už na loveckém výcviku a později na krásných společných rodinných výletech do přírody. A to nám hodně dává, trávit čas společně a v přírodě, není lepší kombinace. Loveckému výcviku jsme se věnovali odmalička,to nás bavilo všechny.

Není nic krásnějšího, než vidět psa pracovat. Když nám začala vypracovávat vlečky, nemohla jsem se na ni vynadívat,s jakou chutí a s jakým obrovským zájmem pracuje. Když se naučila přinášet kachnu z hluboké vody a předávat ji vsedě, byl to opravdu krásný pocit. Lovečinu má prostě v krvi a věříme, že ji zdědí i její potomci.

Úžasné na tom všem je, že se na všem co dnes umí, podílíme celá rodina. Vše s ní prožíváme, je Miláčkem celé rodiny a plným právem, je to prostě naše Zlatíčko!

 Je náš první pes a vše co díky ní prožíváme je pro nás úplně nové, vzrušující a intenzivní. Víme, že celý náš život bude ve společnosti Zlatých retrívrů, ale Bella bude vždy ta první,ta která nás všemu naučila a která nám tolik změnila život. 

Prostě naše jedinečná Bella !Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio Best kennel webdesign

© 2014 Prins Inima. Tvorba stránek pro chovatele